IFF600B12ME4PB11BPSA1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
IFF600B12ME4PB11BPSA1
IFF600B12ME4PB11BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200 V 600 A 40 W Chassis Mount Module